Zapraszamy Was do miejsca, które stworzyliśmy by dzielić się swoimi przygodami oraz niezwykłymi miejscami, które napotykamy podczas naszych podróży. 

niezwykłe miejsca 

w polsce

Nasza historia zaczeła się w górach

poznajcie nas!

Bartłomiej i Sylwia

Jak to wszystko się zaczeło ...

Nasza strona „Niezwykłe Miejsca w Polsce” powstała z naszych pasji do podróży – tych bliskich i dalekich.

Kiedy zakładałam  stronę  na Facebooku o tej samej nazwie w 2018 roku, chciałam po prostu dzielić się pięknymi miejscami, które napotykałam na swojej drodze.

Rok później dołączył do mnie Bartek razem ze swoim psem Tymonem. Energia Bartka, jego pomysłowość i pasja, zmotywowały mnie do rozwoju – od tej pory już naszej wspólnej strony.

Zaczęliśmy regularnie tworzyć  posty na naszej stronie Facebooku, potem doszły relacje na żywo, filmy, konto na Instagramie. Zaczęliśmy też montować filmowe relacje z naszych podróży i umieszczać ich na naszym koncie na Youtubie.

Dziś jest to nasza prawdziwa pasja, hobby, które nas rozwija, które skłania nas do tego by więcej dowiadywać się i czytać na temat miejsc, które odwiedzamy.

To wspólne zainteresowanie łączy nas  zdecydowanie i jest polem do nauki współpracy:) Nie zawsze bywa łatwo, czasami mamy rozbieżne zdania, czy pomysły. 

Uczymy się rozmawiać i wypracowywać naszą wspólną wizję tej strony i naszego hobby. Jedno jest pewne każde z nas wkłada w to wiele serca, czasu i siebie <3 Małe sukcesy, które odnosimy na tym polu sprawiają nam wiele radości!

Sylwia Biernacka

redaktor kreatywny

104163155_2695734740707282_6126652681931174808_n

 

Z zawodu arteterapeuta i pedagog, miewam wiele pomysłów, zainteresowań, zapominam jednak, że czas nie jest z gumy i czasem trzeba coś wybrać. Lubię bawić się fotografią, obróbką zdjęć, ostatnio również zajęłam się montażem filmów z naszych podróży. Interesują mnie ludzkie historie, emocje oraz ciekawe inspirujące opowieści o miejscach, w których bywamy. Lubię robić plany 😛 pozwalają mi one ogarnąć twórczy chaos, który ogarnia mój świat 🙂 Marzycielka, potrafiąca jednak twardo stanąć na ziemi gdy jest taka potrzeba. Wrażliwiec, ze skłonnościami do zachwytu nad światem 😉

Bartłomiej Zębala

redaktor merytoryczny

IMG_20200821_111322 — kopia (2)

 

Z zawodu logistyk świetnie planuje i organizuje wszystkie nasze wyprawy. Pomysłami sypie z rękawa. Kocha czytać, czyta zawsze i wszędzie (chcielibyście pobuszować w jego bibliotece 🙂 Imponuje swoją wiedzą na tematy historyczne i ogólnospołeczne. Jego posty to dawka rzetelnej wiedzy! Jest motorem napędowym naszego teamu, pracowity, sumienny i zaangażowany w to co robi. Typ zasadniczy, nie lubi pozorów i fałszu. Jego dusza wyrywa się ku czemuś nowemu, nieodgadnionemu… Lubi duży wysiłek – szczególnie sportowy. Biegacz długodystansowy, rowerzysta MTB. Przyjaciel, na którego zawsze można liczyć 🙂 Dba o Tymona jak nikt inny na świecie 🙂

162463676_241907840939998_9181546196577428649_n

Tymon

Przyjaciel rodziny

Tymon – pies rasy Akita, Morinokodomo  Mała Yakuza. Z pochodzenia Japończyk ;p

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami koniecznie!

on time

experienced

Fast Service

.